1. Dzisiaj 5. Niedziela Wielkiego Postu. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu

2. W naszej parafii czas Rekolekcji Wielkopostnych, które poprowadzi ks. Czesław Parzyszek, pallotyn, którego serdecznie witamy. Polecajmy Księdza Rekolekcjonistę naszym modlitwą.
3. Msza św. z nauką dla dorosłych w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 10.00 i 18.00. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek i środę pół godziny przed każdą mszą św. W spowiedzi w czasie rekolekcji pomogą księża z dekanatu. Prosimy nie odkładać spowiedzi na późniejszy czas.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
5. Serdecznie zapraszamy w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta. Droga Krzyżowa bezpośrednio po mszy św. wieczornej około godz. 18.30. Zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież, dorosłych oraz harcerzy. Droga Krzyżowa ofiarowana będzie w intencji naszej Ojczyzny oraz pokoju na całym świecie zwłaszcza o zaprzestanie wojny w Ukrainie.
6. Za tydzień Niedziela Palmowa - Niedziela Męki Pańskiej. W liturgii świętej wspominamy uroczysty wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy. Poświęcenie palm na każdej mszy św.
7. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
8. W zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych, którzy pragną przyjąć sakramenty święte z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Chorych odwiedzimy w Wielką Środę, 13 kwietnia od godz. 8.00 rano i od godz. 15.00 popołudniu.
9. Tydzień po świętach planujemy wielkanocne spotkanie przy kawie i obiedzie wszystkich Członków Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego oraz Przyjaciół Paradyża. Więcej informacji u swoich Zelatorów.
10. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
11. W zakrystii można nabyć świecę na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
12. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
13. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Ewę Pocheć i Piotra Masłowskiego. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
14. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu rozpoczynających się Rekolekcji Wielkopostnych.