1. Dzisiaj 4. Niedziela Wielkiego Postu – niedziela „laetare” - radości.

O godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej
- młodzież w czwartek na godz. 18.45
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- dorosłych w piątek na godz. 17.30
3. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
4. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
5. W środę o godz. 18.45 Wspólnota Effatha zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. Wynagradzajmy Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata.
7. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
8. Za tydzień po mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic dla Członków Żywego Różańca.
9. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji pokoju na świecie od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Po koronce Adoracja Najświętszego Sakramentu, która trwa do mszy św. wieczornej.
10. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów.
11. Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ks. Czesław Parzyszek, pallotyn. Polecajmy Księdza Rekolekcjonistę naszym modlitwą.
12. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Po mszy św. spotkanie z komitetem organizacyjnym komunię św.
13. Sakrament Chrztu Świętego udzielany jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 11.30. Dodatkowo chrzest dzieci będzie w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Prosimy o zgłaszanie dzieci dwa tygodnie przez planowanym chrztem w danym miesiącu. Konferencja przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w salce parafialnej.
14. Osoby, które podjęły się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego prosimy, aby wypełnione deklaracje do następnej niedzieli złożyli na ołtarzu Matki Bożej.
15. Tydzień po świętach planujemy wielkanocne spotkanie przy kawie i obiedzie wszystkich Członków Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego oraz Przyjaciół Paradyża. Więcej informacji u swoich Zelatorów.
16. W zakrystii można nabyć świecę na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
17. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
18. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Irenę Tkacz i Krystynę Mroziewicz. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
19. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.