1. Dzisiaj 3. Niedziela Wielkiego Postu

- młodzież w czwartek na godz. 18.45
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- dorosłych w piątek na godz. 17.30
3. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
4. W piątek uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
5. W związku z trwającą agresją zbrojną Rosji w Ukrainie, dnia 25 marca br., w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Ojciec Święty Franciszek dokona Aktu Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Jednocześnie Papież prosi, aby pasterze i wierni na całym świecie trwali w tym samym czasie zjednoczeni na modlitwie, pod przewodnictwem Biskupa Rzymu. Kościół w Polsce pragnie odpowiedzieć na to papieskie wezwanie dlatego tego dnia ( 25 marca ) zapraszamy na godz. 17.00 do naszego kościoła, by wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
6. Za tydzień o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 3 kwietnia.
8. Organizujemy w parafii wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej i Sanktuarium w Skrzatuszu. Wyjazd w sobotę 9 kwietnia o godz. 8.00 sprzed plebanii. Koszt 80zł. Zapisy u p. Mirosławy Andrzejkowicz.
9. W zakrystii można nabyć świecę na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Juliusza Bubnowskiego, Jana Mądrego, Janinę Rau i Tadusza Korczaka. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu. Prosimy, aby wszyscy każdego dnia powierzali Dobremu Bogu sprawę pokoju w Ukrainie i świecie.