1. Dzisiaj 2. Niedziela Wielkiego Postu. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Misje i Misjonarzy z racji niedzieli „Ad Gentes”

2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej
- młodzież w czwartek na godz. 18.45
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- dorosłych w piątek na godz. 17.30
3. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji pokoju na świecie od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Po koronce Adoracja Najświętszego Sakramentu, która trwa do mszy św. wieczornej.
5. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie wszystkich Zelatorów Żywego Różańca w salce parafialnej.
6. W sobotę uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła Powszechnego.
7. Za tydzień po mszy św. o godz. 11.30 spotkanie organizacyjne przed rocznicą komunii św. Na spotkanie zapraszamy dzieci klas czwartych wraz z rodzicami.
8. Organizujemy w parafii dwa wyjazdy:
- do kina na film CUD GUADALUPE. Wyjazd we wtorek 15 marca o godz. 16.30 sprzed plebanii. Koszt 35zł ( przejazd, bilet, ubezpieczenie).
- na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej i Sanktuarium w Skrzatuszu. Wyjazd w sobotę 9 kwietnia o godz. 8.00 sprzed plebanii. Koszt 80zł ( przejazd, obiad, ubezpieczenie i przewodnik ). Zapisy u p. Mirosławy Andrzejkowicz.
9. W zakrystii można nabyć świecę na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Zofię Pałażej, Stefana Ratkiewicza, Piotra Matuszczaka i Krzysztofa Polskiego. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.