1. Dzisiaj 1. Niedziela Wielkiego Postu

- młodzież w czwartek na godz. 18.45
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- dorosłych w piątek na godz. 17.30
3. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji pokoju na świecie od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Po koronce Adoracja Najświętszego Sakramentu, która trwa do mszy św. wieczornej.
5. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo oraz msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Jest to intencja Członków Żywego Różańca oraz Apostolatu Maryjnego.
6. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na opłacenie dokumentacji w celu konserwacji i renowacji elewacji zewnętrznej naszego kościoła. Dokumentacja została już w pełni przygotowana i opłacona. Koszt samej dokumentacji to 86 000,00 zł. Kolejny krok to przygotowanie projektu i wniosku o pozyskanie funduszy na wykonanie zamierzonych prac.
7. Dziękujemy naszym Parafianom za postawę miłosierdzia i braterstwa okazaną dla ludzi dotkniętych wojną na Ukrainie. Na ten cel do puszek zebraliśmy 14 700,00zł. Dziękujemy również za włączenie się w niesienie pomocy poprzez złożenie darów.
8. W zakrystii można nabyć świecę na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
9. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Edwarda Kotara, Barbarę Sawoń, Szczepana Kaczmar, Tadeusza Pakuła i Mariana Kasper. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
11. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.