1. Dzisiaj 7. niedziela zwykła w roku liturgicznym

2. Na prośbę abp Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Episkopatu Polski, diecezja nasza włącza się w modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie. Po każdej mszy św. w tej intencji śpiewać będziemy Suplikację.
- we wtorek Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Za nawiedzenie kościoła katedralnego w Gorzowie pod zwykłymi warunkami można zyskać odpust zupełny
- w środę św. Polikarpa, biskupa i męczennika
4. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
5. W środę o godz. 18.45 Wspólnota Effatha zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
6. W czwartek o godz. 18.45 spotkanie młodzieży klas 8 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania ze Szkoły Podstawowej nr 2.
7. Za tydzień o godz. 10.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Nie będzie w tym miesiącu spotkania formacyjnego.
8. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 zostanie przyjętych 7 nowych ministrantów.
9. Za tydzień po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rodziców młodzieży klas 8 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
10. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Taca z następnej niedzieli będzie przeznaczona na opłacenie rachunku ogrzewania kościoła.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Gizelę Lewandowską. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask.