1. Dzisiaj 6. niedziela zwykła w roku liturgicznym

- w poniedziałek Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy oraz św. Walentego – patrona ludzi chorych i zakochanych.
3. W środę o godz. 18.45 Wspólnota Effatha zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
4. W czwartek o godz. 18.45 spotkanie młodzieży klas 8 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania ze Szkoły Podstawowej nr 1.
5. Sakrament Chrztu Świętego udzielany jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie dzieci dwa tygodnie przez planowanym chrztem w danym miesiącu. Konferencja przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w salce parafialnej.
6. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Dziękujemy za ofiary przekazywane na opłacenie dokumentacji związanej z renowacją elewacji naszego kościoła oraz na ogrzewanie kościoła.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Szczepana Skibę. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask.