1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego

2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
3. W poniedziałek pierwsza rocznica śmierci śp. Ks. Biskupa Adama Dyczkowskiego.
4. W sobotę dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
5. Stowarzyszenie miłośników muzyki organowej i kameralnej Sauerianum zaprasza na koncert Kolęd i pastorałek. Koncert za tydzień o godz. 12.30 w naszym kościele.
6. Na spotkanie kolędowe w tym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

- w poniedziałek 10 stycznia
ul. Marszałkowska, Młyńska, Nowogrodzka, Lwowska, Plac Wileński, Warszawska, Strażacka, Stary Rynek

- we wtorek 11 stycznia
ul. Chrobrego, Żeromskiego, Zamkowa, Plac Wolności, Aleja Piastów, Chełm Drezdenecki, Kasztelańska, Poniatowskiego, Niepodległości, Zaułek

7. Najbliższe spotkanie Wspólnoty Effatha po feriach zimowych 2 lutego.
8. Prosimy, aby osoby chcące przyjmować komunie świętą na rękę, podchodziły do księdza przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
9. Prosimy, aby osoby przyjeżdzające do kościoła samochodami nie parkowały na zakazie i nie blokowały dojazdu do kościoła dla służb medycznych lub innych w razie jakiejkolwiek konieczności.
10. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na opłacenie dokumentacji związanej z renowacją elewacji naszego kościoła.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Reginę Wypychowską, Zdzisława Spychalskiego i Bogdana Grabianowskiego. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask.