O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

1.  Dzisiaj w liturgii Kościoła Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego – koniec okresu Bożego Narodzenia. Tradycyjnie w Polsce kolędy śpiewamy jeszcze do 2 lutego.

2. KOLĘDA W TYM TYGODNIU:

3. Serdecznie dziękujemy za udział i wspólne kolędowanie podczas Orszaku Trzech Króli. Dziejemy również wszystkim, którzy przygotowali to wydarzenie w naszej parafii.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać” za modlitwę i ofiary (również przy okazji wizyty kolędowej) składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

5. Serdecznie zapraszamy na wyprzedaż książek i przedmiotów religijnych do sklepiku sióstr kanoniczek.

6. W tym tygodniu do wieczności Bóg odwołał: + Feliksa Woźnica, Jadwiga Rakowicka, Izabela Świderska, Władysław Śmiechowski, Helena Luty… Wieczny odpoczynek…

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu. Dzieciom i młodzieży, nauczycielom i wychowawcom – życzymy zdrowego i pogodnego odpoczynku w czasie ferii zimowych.