O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

1. W czwartek 25 stycznia – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.
2. W sobotę 27 stycznia – Msza św. w int. Apostolatu Maryjnego o godz. 18.00.
3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za każde otwarte drzwi domu, za każde życzliwe serce i dobre słowo wypowiedziane w trosce o życie duchowe naszej parafii. Składamy podziękowanie za ofiary składane przy tej okazji na potrzeby parafii, jak i ofiary składane na fundusz ministrancki.

4. Nasza parafia poszukuje rodzin, które chciały by się włączyć w akcję Caritas „Rodzina Rodzinie” Akcja polega na otoczeniu konkretnej syryjskiej rodziny pomocą materialną w wysokości 510zł miesięcznie na okres 6 miesięcy. Deklaracje pomocy dla jednej rodziny z Syrii może złożyć kilku indywidualnych darczyńców lub rodzin. Zapisy i więcej informacji można uzyskać u ks. Łukasza Murańskiego w zakrystii po mszy świętej.
5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za modlitwę i ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby kościoła i parafii.
6. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności: + Mirosława Jesion, + Czesława Dukiel, + Krystynę Zwierz, + Zygmunta Marcinkowskiego. Wieczny odpoczynek…
Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy miłego wypoczynku niedzielnego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.