O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

1. Dziś 7 niedziela zwykła w liturgicznym kalendarzu Kościoła.

2. W środę – 22 lutego – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Tego dnia spotkanie Zelatorów Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 18:00.

3. W sobotę - 25 lutego - zbiórka osób wyjeżdżających na wycieczkę do Torunia o godz. 6:45 przed plebanią.

4. W przyszłą niedzielę - 26 lutego – Ks. Adam zaprasza wszystkich rodziców ministrantów na spotkanie o godz. 16:00 w salkach parafialnych.

5. Również w przyszłą niedzielę Msza św. z modlitwami o uzdrowienie o godz. 18.00.

6. Msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę 5 marca o godz. 15:00.

7. Do nabycia jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

8. Dziękujemy za dar modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.

9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Krystynę Rejnert i + Helenę Lala. Polećmy je Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Parafianom i Gościom życzymy z Bogiem przeżytej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień. Niech Bóg obdarzy nas swoją łaską, abyśmy wewnętrznie przemienieni przez spotkanie z Chrystusem, nieśli Go wszystkim potrzebującym.