O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T  E R S K I E

1. W środę 25 stycznia – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

2. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii.

W poniedziałek ulice: Szkolna, Pomorska, Reymonta, Plac Kościelny, Ogrodowa, Lema, Młodzieżowa i Lipowa.

Wszystkich, którzy byli nieobecni podczas kolędy, a chcieliby przyjąć wizytę, zapraszamy po Mszy Świętej do zakrystii.

3. Zachęcamy do nabywania świec gromnic. Można je kupić w zakrystii przed świętem Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

4. W przyszłą niedzielę o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie,

5. Do nabycia są też tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny dla dzieci.

6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za modlitwę i  ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby kościoła i parafii oraz składane podczas kolędy.

7. W minionym tygodniu B og odwołał do siebie: śp. Genowefę Spychała i Józefa Kaczmarka. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy miłego wypoczynku niedzielnego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.