1. Dzisiaj 9. Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli czynny udział w uroczystości Bożego Ciała i procesji ulicami naszego miasta.
3. Przez całą Oktawę Bożego Ciała do piątku włącznie procesja z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczornej połączona z nabożeństwem czerwcowym. Do udziału zapraszamy parafian, ministrantów i lektorów oraz noszących chorągwie.
4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała – podczas Mszy św. o godz. 18.00 tradycyjnie poświęcimy wianki i zioła.
– w poniedziałek Św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
- w środę Św. Bonifacego, biskupa i męczennika
- w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
- w sobotę Niepokalanego Serca NMP
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
7. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
8. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
9. Za tydzień po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Członków Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Leonarda Mraszko. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
12. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa. Nich Najświętsze Serce Jezusa będzie dla wszystkich źródłem życia i świętości.