Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Dziś 4. Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powalania do kapłaństwa i życia konsekrowanego


2. Wczoraj nasi ministranci wraz z księdzem Pawłem wzięli udział w diecezjalnej pielgrzymce ministrantów do Paradyża. Grupa naszych ministrantów przez posługę księdza biskupa Tadeusza Lityńskiego został ustanowiona lektorami. Serdecznie im gratulujemy.
3. Dziś o godz. 19.00 w Teatrze Kotłownia odbędzie się Recital Stanisława Górki, aktora popularnego z roli kościelnego w serialu „Plebania”. Szczegóły na fejsbuku strony Teatru Kotłownia. Serdecznie zapraszamy do udziału w Recitalu.
4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
- w poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
- w sobotę święto św. Macieja, Apostoła
5. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo oraz msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Jest to intencja Członków Żywego Różańca oraz Apostolatu Maryjnego.
6. Nabożeństwo fatimskie w piątek po wieczornej mszy św.
7. W najbliższą sobotę na mszy św. o godz. 11.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 przystąpią do Pierwszej Komunii św. Próba dla dzieci przed uroczystością Pierwszej Komunii św. w poniedziałek i czwartek o godz. 18.30. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzeństwa, dziadków i gości w piątek o godz. 16.00.
8. Próba dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 przed uroczystością I Komunii św. we wtorek o godz. 18.30.
9. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
10. Za tydzień po mszy św. wieczornej w naszym kościele koncert charytatywny na rzecz Ukrainy w wykonaniu artystów z Ukrainy.
11. W niedzielę 29 maja br. w naszej parafii odbędzie się FESTYN PARAFIALNY. Wszystkie atrakcje zarówno dla dzieci i dorosłych będą darmowe. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo organizowany festyn to ofiarę można przelać na konto parafii z dopiskiem : „FESTYN PARAFIALNY” ( nr konta 89 8362 0005 0022 1825 2000 0010 ). Więcej informacji na fejsbuku parafialnym.
12. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni oraz na organizację festynu parafialnego.
13. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
14. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Józefa Jacko. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
15. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia , Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo