Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1.. Przeżywamy dzisiaj II Niedzielę Wielkanocną, która jest jednocześnie Uroczystością Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.00, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za odmównie koronki możemy dzisiaj uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

3. Od poniedziałku do piątku, o godz. 15.00, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
i adorację Najświętszego Sakramentu. We wtorki, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na rozważanie Słowa Bożego i uwielbienie Najświętszego Sakramentu

4. Zaległe bierzmowanie jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli odbędzie się we wtorek 20 kwietnia o godz. 18.00. Na chwilę obecną, Sakramentu Bierzmowania udzieli J.E. bp Paweł Socha CM. Decyzją Kurii Biskupiej, ze względu na obostrzenia sanitarne,
w bierzmowaniu mogą wziąć udział tylko bierzmowani . Msza Święta podczas, której młodzież przyjmie sakrament bierzmowania będzie transmitowana przez Facebooka naszej parafii aby umożliwić rodzicom i bliskim duchową łączność.

6. Ks. bp Ordynariusz Tadeusz Lityński przypomina o rocznicy Chrztu Polski, którą będziemy obchodzić 14 kwietnia.

7. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2021 roku. Informacje i zapisy u ks. Macieja CRL (513 318 420, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.

9. Biskup diecezjalny przychyla się do próśb płynących z Urzędów Statystycznych o wsparcie Narodowego Spisu Powszechnego:

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązkową oraz najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy. Wypełnienie formularza zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: www.spis.gov.pl

W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się pod numerem infolinii 22 279 99 99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi - telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość z identyfikatora można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.

10. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: Marian Gronowski, Zdzisław Michalak, Teresa Zielona, Andrzej Mądrawski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo… Kanonicy Regularni Laterańscy

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo