Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more
1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. W poniedziałek obchodzić będziemy święto Katedry św. Piotra. Możemy w tym dniu uzyskać odpust zupełny, nawiedzając kościół katedralny.
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30, Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Zachęcamy również do skorzystania z sakramentu Spowiedzi.

 3. Dziękujemy za złożone ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Od tej niedzieli możemy wspierać „Caritas” naszej diecezji kupując w zakrystii świecę na stół wielkanocny w cenie 15 zł. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.

4. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2021 roku. Informacje i zapisy u ks. Macieja CRL (513 318 420, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku na godzinę 15.00. Zapraszamy również na uwielbienie Pana Jezusa i rozważanie Słowa Bożego we wtorki po wieczornej Mszy św. Modlitwę prowadzi wspólnota Effatha.
7. Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszli: Bronisława Michałowska, Teresa Kleszka, Józef Matkowski i Zbigniew Eugeniusz Siewruk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia okresu Wielkiego Postu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Kanonicy Regularni Laterańscy

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo