Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wszystkim Parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem pojednania, radości i pokoju. Życzymy, aby rok 2021, stał się czasem mocniejszego przylgnięcia do Chrystusa i życia według Jego Ewangelii.
Dziękujemy za życzenia nadesłane na adres naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać kierujemy w stronę tych, którzy w środę zaangażowali się w dekorację naszej świątyni i budowę szopki. W sposób szczególny dziękujemy osobom, które własnoręcznie, na szydełku, wykonały ozdoby choinkowe. Nadleśnictwu Smolarz dziękujemy za choinki ofiarowane do naszego kościoła.

2. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. sprawowane będą jak w każdą niedziele, z wyjątkiem Mszy o 7.00, której nie będzie. W sobotę przeżywać będziemy święto św. Szczepana. Msze sprawowane będą jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

3. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Świąteczny numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego kosztuje 10 zł.

4. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Alojzy Rys i śp. Jan Bogusław Pacyga. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

5. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Kanonicy Regularni Laterańscy

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo