1. Dzisiaj 5. niedziela zwykła w roku liturgicznym.


2. W naszej parafii w środę zakończyła się kolęda. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów i mieszkań. Dziękujemy za każde otwarte drzwi, wspólną modlitwę, życzliwość i złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła.
3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
- za tydzień w niedzielę NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Msza św. z namaszczeniem chorych o godz. 10.00. Prosimy o pomoc w przybyciu chorych do kościoła.
4. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 1-3 marca br. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej. Szczegółowy program kursu przedmałżeńskiego dostępny jest na fejsbuku parafialnym.
5. Młodzież klasy 8 do sakramentu bierzmowania przystąpi w sobotę 6 kwietnia na Mszy św. o godz. 11.00.
6. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Za tydzień po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Zbiórkę prosimy żeby przeprowadzili wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 2.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. W przedsionku pod wieża są wyłożone darmowe leki: stepsils do ssania na gardło i witamina D3+K2. Leki są o krótkim terminie ważności. Leki mogą zabrać jedynie osoby dorosłe!
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie: + Józefa Malinowskiego, Janinę Poźniak, Henryka Jesińskiego i Adama Bąk. Polećmy zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask.

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo