1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Pan Jezus powiedział do świętej Siostry Faustyny: „Pragnę, aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W tym dniu otwarte są wnętrzności miłosierdzia mojego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; dusza, która przystąpi do spowiedzi i komunii św. dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. Za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15.00.
2. Rozpoczyna się dziś Tydzień Miłosierdzia. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji.
3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek dla rodzin które straciły dach nad głową z powodu pożaru.
4. W niedzielę tj. 23 kwietnia swoje imieniny będzie obchodził ks. Jerzy Hajduga. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 18.00.
5. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
6. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Wiktora Kwiatkowskiego, Jana Wierzchowieckiego, Stanisława Sikora i Gizelę Walerych. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa. Niech Boże Miłosierdzie napełni nasze serca i serca naszych bliskich.

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo