1. Dzisiaj 2. Niedziela zwykła w roku liturgicznym

- w poniedziałek św. Antoniego, opata
- w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
- w piątek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
4. W piątek obchodzić będziemy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o seniorach w życzeniach i modlitwie.
5. W sobotę przypada 36 rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty.
6. Sakrament Chrztu Świętego udzielany jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie dzieci dwa tygodnie przez planowanym chrztem w danym miesiącu. Konferencja przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w salce parafialnej.
7. Zakończyliśmy w naszej parafii spotkania kolędowe. Bóg zapłać za udział, wspólnotę modlitwę i złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła.
8. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Piotra Chocianowskiego i Jerzego Błoch. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą.