1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Za tydzień I Niedziela Adwentu

2. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.
3. W naszej parafii gościmy Misjonarza Oblatów Maryi Niepokalanej, który głosi Słowo Boże i rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2022. Ofiary złożone przy okazji nabywania kalendarza przeznaczone będą na działalność misyjną zgromadzenia.
- w poniedziałek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
- w środę świętych męczenników Andrzeja i Towarzyszy
5. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
6. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 Szkoły Podstawowej nr 1. Spotkanie w salce parafialnej.
7. Wypominki codziennie o godz. 17.30. Do końca miesiąca w zakrystii i kancelarii parafialnej można składać na wypominki roczne.
8. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
9. Za tydzień w niedzielę dzień imienin ks. Proboszcza Zdzisława Palusa CRL. Msza św.
w intencji Solenizanta o godz. 10.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
10. Brat Andrzej na terenie naszej parafii roznosi pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
11. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Dziękujemy za ofiary przekazywane na opłacenie dokumentacji związanej z renowacją elewacji naszego kościoła. Taca z następnej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
12. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 6,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Do nabycia w zakrystii są świece na stół wigilijny po 7,00 zł.
13. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Zbigniewa Czujko, Irenę Żurakowską, Czesława Michałowskiego i Roberta Łukomskiego. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.