1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

.
- w poniedziałek Święto św. Łukasza, Ewangelisty. To dzień imienin ks. Łukasza Bugały CRL. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 18.00. Jest to również patron Służby Zdrowia. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji wszystkich Pracowników Służby Zdrowia.
- we wtorek rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki
- w środę św. Jana Kantego, prezbitera
- w piątek św. Jana Pawła II, papieża
3. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele
- różaniec dla dorosłych codziennie o godz. 17.30
- dla młodzieży we wtorek o godz. 18.30
- dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30
4. Koronka do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Po koronce Adoracja Najświętszego Sakramentu do mszy św. wieczornej.
5. W środę o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Effatha.
6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Otoczmy w tym szczególnym czasie modlitewną pamięcią naszych bliskich zmarłych. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku pod chórem oraz w przedsionku pod wieżą kościoła.
7. Pragniemy przypomnieć o konieczności zakrywania ust i nosa w kościele podczas mszy i nabożeństw.
8. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
9. Za tydzień niedziela misyjna. Taca na działalność misyjną Kościoła.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Arkadiusza Średniawę, Floriana Hędrzak, Wiktorię Pieniak i Zygmunta Kadler. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.