1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

- w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu
- we wtorek św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy
- w czwartek NMP Różańcowej
3. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele:
- różaniec dla dorosłych codziennie o godz. 17.30
- dla młodzieży we wtorki o godz. 18.30
- dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30
4. Wszystkich pragnących pogłębienia swojej więzi z Bogiem i Jego Słowem zapraszamy na spotkanie „Kręgu Biblijnego”. Spotkanie w poniedziałek o godz. 18.45 w salce parafialnej. Na spotkanie należy zabrać Pismo Święte.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza na godz. 17.00 do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
6. Za tydzień będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego będą słowa|: „Nie lękajcie się”. Jest to wydarzenie ogólnopolskie, mające na celu przybliżenie nam osoby i nauczania św. Jana Pawła II. Po każdej mszy św. zbiórka pieniędzy do puszek. Ofiary te przeznaczone będą na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
7. Za tydzień po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie z „Żołnierzami Chrystusa”. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy oraz wysłuchania świadectwa nawróconych mężczyzn.
8. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii został zaplanowany w dniach 22- 24 października br. Zapisy przyjmowane są w zakrystii oraz kancelarii parafialnej.
9. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11.30 jest błogosławieństwo dzieci rocznych. Prosimy o zgłaszanie dzieci w kancelarii parafialnej na ten miesiąc.
10. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Kartki na wypominki są wyłożone ma stoliku pod chórem oraz w przedsionku kościoła pod wieżą. Prosimy o czytelne wypisanie imion i nazwisk.
11. Organizujemy wyjazd do kina w Czarnkowie na film „FATIMA”. Wyjazd we wtorek o godz. 16.00 sprzed plebanii. Zapisy u Pani Mirosławy Andrzejkowicz. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.
12. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz za te, które wpływają na konto parafialne.
13. Po mszy św. można nabyć nowe numery tygodników katolickich: „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 6zł oraz kalendarz na rok 2022 w cenie 5 zł.
14. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Tadeusza Zagdańskiego i Jerzego Lala. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.