1.  Dziś XIX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

- w poniedziałek św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy
- we wtorek św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
- w środę św. Klary, dziewicy
- w sobotę św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
- w niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu Dożynki Diecezjalne w Rokitnie.
3. W czwartek odbędzie się pielgrzymka autokarowa Apostolatu Maryjnego do Paradyża na Diecezjalny Dzień Skupienia. Koszt wyjazdu 35zł. Wyjazd o godz. 8.15 z parkingu przy kościele. Zapisy u Pani Marioli Różańskiej.
4. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo oraz Msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Jest to intencja Członków Żywego Różańca oraz Apostolatu Maryjnego.
5. Nabożeństwo fatimskie w piątek, po Mszy św. wieczornej.
6. Za tydzień dzień imienin ks. Mariana Dudzika CRL. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 10.00.
7. Od września Sakrament Chrztu Świętego będzie udzielany w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie dzieci dwa tygodnie przez planowanym chrztem w danym miesiącu.
8. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie jako pomoc dla uboższych parafii.
9. Dziękujemy serdecznie Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Drezdenku za przyjęcie Pielgrzymów na nocleg, wszystkim osobom, które przygotowały posiłek dla pielgrzymów, a także Paniom pielęgniarkom za opiekę medyczną.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Teresę Olejnik. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.