1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. W poniedziałek obchodzić będziemy święto Katedry św. Piotra. Możemy w tym dniu uzyskać odpust zupełny, nawiedzając kościół katedralny.
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii: Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30, Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę o 17.00. Zachęcamy również do skorzystania z sakramentu Spowiedzi.

3. Dziękujemy za złożone ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Od tej niedzieli możemy wspierać „Caritas” naszej diecezji kupując w zakrystii świecę na stół wielkanocny w cenie 15 zł. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.

4. Kurs Przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2021 roku. Informacje i zapisy u ks. Macieja CRL (513 318 420, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku na godzinę 15.00. Zapraszamy również na uwielbienie Pana Jezusa i rozważanie Słowa Bożego we wtorki po wieczornej Mszy św. Modlitwę prowadzi wspólnota Effatha.
7. Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszli: Bronisława Michałowska, Teresa Kleszka, Józef Matkowski i Zbigniew Eugeniusz Siewruk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia okresu Wielkiego Postu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Kanonicy Regularni Laterańscy