1. Przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wszystkim Parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem pojednania, radości i pokoju. Życzymy, aby rok 2021, stał się czasem mocniejszego przylgnięcia do Chrystusa i życia według Jego Ewangelii.
Dziękujemy za życzenia nadesłane na adres naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać kierujemy w stronę tych, którzy w środę zaangażowali się w dekorację naszej świątyni i budowę szopki. W sposób szczególny dziękujemy osobom, które własnoręcznie, na szydełku, wykonały ozdoby choinkowe. Nadleśnictwu Smolarz dziękujemy za choinki ofiarowane do naszego kościoła.

2. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. sprawowane będą jak w każdą niedziele, z wyjątkiem Mszy o 7.00, której nie będzie. W sobotę przeżywać będziemy święto św. Szczepana. Msze sprawowane będą jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

3. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka. Świąteczny numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego kosztuje 10 zł.

4. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Alojzy Rys i śp. Jan Bogusław Pacyga. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

5. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Kanonicy Regularni Laterańscy