1. Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. W tym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek Uroczystość Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego Papieża, w środę wspomnienie św. Marcina z Tours, w czwartek wspomnienie św. Jozafata,
w piątek Święto Świętych Męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski i patronów naszej diecezji.

2. W środę 11 listopada, obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości – 102. Rocznicę odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny sprawowana będzie o godzinie 10.00.
3. Za zmarłych poleconych w wypominkach miesięcznych modlimy się od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki listopadowe i roczne. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami.
5. W zakrystii i kancelarii parafialnej możemy nabywać opłatki na wigilijny stół.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku na godz. 15.00.
7. Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na rozważanie Słowa Bożego i uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Spotkania odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy św. Modlitwę prowadzi Wspólnota Effatha.
8. W czwartek 12 listopada, o godz. 17.00, Żywy Różaniec i Apostolat Maryjny zapraszają na nabożeństwo i Mszę św. o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
9. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
10. Z naszego Zakonu Bóg powołał do wieczności śp. ks. Józefa Kąckiego CRL. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy dużo wiary, nadziei i miłości. Niech rozpoczynający się tydzień będzie pełen pokoju i radości. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.