1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Jutro (2 listopada) przeżywać będziemy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień modlitwy za naszych zmarłych. Jutro Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Za zmarłych poleconych w wypominkach miesięcznych modlić się będziemy od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

2. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami.
3. W naszej Parafii gościmy dzisiaj diakona Wiktora i kl. Tomasza z naszego zakonnego seminarium w Krakowie. Nasi Współbracia w przedsionkach kościoła przyjmują na wypominki listopadowe. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na nasze seminarium. Pragniemy podziękować dk.. Wiktorowi za głoszone dzisiaj do nas Słowo Boże.
4. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
5. W czwartek 5 listopada, o godz. 17.00, Przyjaciele Paradyża zapraszają do wspólnej modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
6. Msza św. w int. Żywego Różańca została przeniesiona na przyszłą niedzielę 8 listopada na godz. 10.00.
7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy wszystkim, szczególnie dzieciom, o Nabożeństwie Pierwszych Piątków Miesiąca. Informujemy, że ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, odwołane zostały odwiedziny chorych w I piątek.
8. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
9. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Piotr Korolewicz, Marek Jerzy Buśko, Zbigniew Łojko i Elżbieta Borakiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Podróżującym na groby swoich bliskich, życzymy bezpiecznego dotarcia do celu i szczęśliwego powrotu do domu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.