1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy „Dzień Papieski”. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2. W tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek o godz. 17.15 Nabożeństwo Fatimskie a po nabożeństwie Fatimskim o godz. 17.30 Różaniec.
3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30 . Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30. Dzieci po modlitwie będą otrzymywać kolejne części układanki o Gietrzwałdzie, gdzie Maryja zachęcała do Różańca.
4. Dziękujemy za złożone ofiary na remont dzwonów w sumie 10 tys. 500 zł.
5. Informujemy, że Misje Święte w naszej parafii nie odbędą się z racji nasilenia pandemii korona wirusa.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do Piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
7. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
8. W środę 14 października obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. W środę 16 października przypada również kolejna rocznica wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę 18 października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu imieniny obchodzi Ks. Łukasz Murański CRL. Zapraszamy na Mszę św. w Jego Intencji w niedzielę na godz. 10.00.
9. I zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych. Kartki do wspominek wyłożone są pod chórem i w przedsionku kościoła.. Serdecznie prosimy o wpisywanie imion i nazwisk drukowanymi literami.
10. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Wiesława Krasnodębska i Andrzej Jędrzejewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.