O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. Również dzisiaj na Jasną Górę wchodzi piesza pielgrzymka naszej diecezji.

2. 13 sierpnia w czwartek po mszy . o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.
3. W sobote 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Dożynki Diecezjalne w Rokitnie oraz odpust seminaryjny w Gościkowie-Paradyżu .Msze św. w naszej parafii jak w każdą niedzielę, o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00.. Poświęcenie wianków i ziół po wszystkich Mszach św. W tym dniu swoje imieniny i urodziny obchodzi Ks. Marian Dudzik CRL – Msza św. w jego int. o godz. 10.00 – zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.
4. Taca w Uroczystość Wniebowzięcia NMP przeznaczona jest na pomoc w remontach dla uboższych parafii.
5. W w przyszłą niedziele 16 sierpnia - dzień imienin Ks. Bpa Seniora Stefana Regmunta. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej
7. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii w ubiegłym tygodniu.
8. Ze względu na wakacje, w tygodniu, spowiadać będziemy 15 min. przed każdą Mszą św.
Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę na Główne Uroczystości Odpustowe do Gietrzwałdu,
w dniach 12-13 września. W tym roku, ze względu na czas epidemii, pojedzie tylko jeden autokar. Koszt pielgrzymki to 175 zł ( ta kwota zawiera przejazd autokarem, nocleg w domu pielgrzyma oraz ubezpieczenie). Zapisy na pielgrzymkę oraz wpłaty na wyjazd w naszej zakrystii i u Ks. Łukasza Murańskiego.
9. Zapraszamy na I Pieszą Notecką Pielgrzymkę Rokitniańską, w sobotę, 22 sierpnia 2020 roku, z Drezdenka do Rokitna. Wyjątkowo w czasie epidemii, pierwszy etap z Drezdenka do Międzychodu przejedziemy autokarem. Z Międzychodu do Rokitna pójdziemy już pieszo. Koszt pielgrzymki 70 zł. Informacje i zapisy u ks. Macieja. Więcej informacji na plakatach
i stronie internetowej.
10.W czasie wakacji nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu i Koronki do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest we wtorek od 10.00 do 12.00 i w piątek od 15.00 do 17.00.
11. Kolejne Letnie Spotkanie Kameralne w naszym Parafialnym Kościele odbędzie się 13 sierpnia (czwartek) o godzinie 19.00. Więcej informacji na plakatach przed Kościołem. Serdecznie zapraszamy.
12.Do wieczności Bóg powołał śp. Józef Jessa, Krystyna Łukomska i Robert Kras. Wieczny odpoczynek…

Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego. Niech Bóg darzy nas swoją łaską i błogosławi w nowy tygodniu.