1. Przeżywamy XVIII niedzielę zwykłą.

2. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia: we wtorek św. Jana Marii Vianneya, w sobotę św. Dominika.

3. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Od czwartku rozpoczynamy Triduum przed Uroczystością Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00.

5. Za tydzień przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową, a także 25 lecie kapłaństwa, naszego byłego proboszcza, obecnie wizytatora, ks. Dariusza Kaczyńskiego CRL. Uroczysta Msza św.o godzinie 11.30. Zapraszamy parafian, grupy parafialne, dzieci do sypania kwiatów, strażaków, policję oraz Cech Rzemiosł z Drezdenka.

6. Ze względu na wakacje, w tygodniu, spowiadać będziemy 15 min. przed każdą Mszą św.

7. Zapraszamy na I Pieszą Notecką Pielgrzymkę Rokitniańską, w sobotę, 22 sierpnia 2020 roku, z Drezdenka do Rokitna. Koszt pielgrzymki 70 zł. Informacje i zapisy u ks. Macieja. Więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.

8. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę na Główne Uroczystości Odpustowe do Gietrzwałdu,
w dniach 12-13 września. W tym roku, ze względu na czas epidemii, pojedzie tylko jeden autokar. Zapisy na pielgrzymkę w naszej zakrystii.

9. W czasie wakacji nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu i Koronki do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna jest we wtorek od 10.00 do 12.00 i w piątek od 15.00 do 17.00.

10. Kolejne Letnie Spotkanie Kameralne w naszym Parafialnym Kościele odbędzie się 6 sierpnia (czwartek) o godzinie 19.00. Więcej informacji na plakatach przed Kościołem. Serdecznie zapraszamy.

11. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Irena Sobota, Władysława Rybak, Franciszek Smycz i Wiesław Szymański. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i szczęśliwych wakacji. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Szczęść Boże!