1. Po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.

2. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci MB Rokitniańskiej – Patronki naszej Diecezji. 25 czerwca w Rokitnie odbędzie się główna uroczystość odpustowa.

3. We wtorek 16 czerwca przypada rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie za naszego Pasterza.

4. W czwartek 18 czerwca przypada 31 rocz. koronacji obrazu MB Rokitniańskiej.

5. W piątek 19 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego, w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 1 i Zespołu Szkół w Drezdenku, zostanie odprawiona w czwartek 25 czerwca o godz. 18.00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Drezdenku.

7. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

8. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Zenon Pełkowski i Marianna Kowalczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

9. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Trójcy Przenajświętszej. Szczęść Boże!

Kanonicy Regularni Laterańscy