1. Przeżywamy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres przyjmowania Komunii Wielkanocnej.
2. Po Mszy św. zbieramy do puszek ofiary na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.

3. W czwartek 11 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Procesja odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30. Ze względu na czas epidemii przejdziemy w procesji wokół kościoła. W tym roku wyjątkowo nie budujemy ołtarzy. Zapraszamy asystę, grupy parafialne, poczty sztandarowe, dzieci do sypania kwiatów, ministrantów i scholę oraz wszystkich wiernych. Szczególnie zapraszamy ze swoimi sztandarami Ochotniczą Straż Pożarną. Policję, Myśliwych, Leśników i Cechy Rzemiosł z Drezdenka. W piątek, po Bożym Ciele, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana codziennie o godzinie17.30.
5. Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas 4 w niedzielę 21 czerwca o godzinie 11.30. Spowiedź przed rocznicą w sobotę 20 czerwca o godzinie 17.00. Prosimy rodziców, o kontakt z ks. Maciejem, w celu organizacji uroczystości.
6. Pierwsza Komunia Święta obecnych klas 3 odbędzie się 20 września 2020. Szkoła Podstawowa nr 1 o 10.00. Szkoła podstawowa nr 2 o 12.00.
7. Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego, w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 i Zespołu Szkół w Drezdenku, zostanie odprawiona w czwartek 25 czerwca o godz. 18.00 w Kościele Przemienienia Pańskiego w Drezdenku.
8. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
9. Z naszej rodziny parafialnej odeszły do wieczności: Janina Wróblewska i Jadwiga Konera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa oraz opieki Trójcy Przenajświętszej. Szczęść Boże!