1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Czas przyjmowania Komunii Wielkanocnej trwa do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej 7 czerwca 2020.

2. W poniedziałek 1 czerwca przeżywać będziemy Święto NMP Matki Kościoła. Pamiętajmy w tym dniu o najmłodszych przeżywających Dzień Dziecka. W czwartek obchodzić będziemy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
3. W poniedziałek rozpoczynamy Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy codziennie na godzinę 17.30. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
4. Cieszymy się, że w celebracjach liturgicznych może uczestniczyć nieograniczona liczba wiernych. Przewodniczący Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki zachęcił Biskupów do odwołania ogólnych dyspens od uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych. Zachęcamy więc wszystkich wiernych, ministrantów, scholę, aby powrócili do praktyk religijnych, sprzed czasów pandemii. Rodziców i dzieci zapraszamy na Mszę św. na godzinę 11.30, a młodzież na godzinę 18.00.
5. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godzinie 11.30, odbędzie się spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas 8. Obecność obowiązkowa.
6. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
7. Katecheza przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w najbliższą sobotę 6 czerwca o godzinie 17.00.
8. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: Teresa Bujnicka, Wiesław Aleksin, Marcin Kotlarczuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
9. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego oraz darów Ducha Świętego. Szczęść Boże!