1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszym Kościele w celebracjach liturgicznych może uczestniczyć 100 osób. Zachęcamy wiernych do uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiamy codziennie o godzinie 17.30. Podczas nabożeństw poznajemy życie Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przez cały tydzień trwa Nowenna do Ducha Świętego.

3.We wtorek 26 maja obchodzić będziemy Dzień Matki. Pamiętajmy o modlitwie za nasze mamy. W tym dniu wspominamy św. Filipa Nereusza, a 29 maja św. Faustynę Kowalską.

4. Msza św. w int. Żywego Różańca i zmiana tajemnic, za tydzień, w niedzielę 31 maja o godzinie 10.00

5. W najbliższą sobotę 30 maja, po wieczornej Mszy św., odbędzie się uwielbienie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie poprowadzi Wspólnota Effatha. Zapraszamy wiernych i wszystkie wspólnoty parafialne, do wspólnej modlitwy. Natomiast w przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

6. W tym trudnym czasie, z racji, że parafia utrzymuje się z ofiar wiernych, zwracamy się z prośbą o wsparcie materialne, abyśmy mogli utrzymać nasz Kościół. Serdeczne Bóg zapłać składamy tym, którzy już wsparli naszą parafię. Ofiary możemy przekazywać na nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

7. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

8. Z naszej rodziny parafialnej odeszły do wieczności: Wiktoria Wojnar, Zyta Łukasiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

9. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego od zmartwychwstałego Chrystusa. Szczęść Boże!