1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkiego Postu.

2. W czwartek 19 marca przeżywać będziemy uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
3. Ze względu na niebezpieczeństwo związane z wirusem wprowadziliśmy w naszej parafii kilka zmian: Komunia przyjmowana będzie na rękę, ze względu, że w kościele może się modlić ograniczona liczba wiernych, odprawiamy dodatkowe Msze św. o 15.00 i 16.00, odwołane zostały Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa. Możemy je odprawić w domu.
4. W zakrystii możemy nabywać świece wielkanocne Caritas w cenie 15 zł. W tym roku ofiary przeznaczone są na dzieci w Rwandzie.
5. Mamy do odczytania jeszcze dwa komunikaty: Pani Burmistrz Drezdenka oraz Pana Wojewody.

6. Do naszego kościoła wrócił odrestaurowany Krzyż z ołtarza głównego wraz z dwoma lichtarzami. Dziękujemy anonimowym wiernym, za wielką pracę, którą włozyli w odnowienie Krzyża i lichtarzy. Niech Bóg im błogosławi!
6. Pomódlmy się za zmarłych… Wieczny odpoczynek…
7. Wszystkim Parafianom, gościom życzymy Bożego błogosławieństwa. Niech Bóg dopomoże nam szczęśliwie przeżyć ten trudny, niepewny czas. Szczęść Boże!

Kanonicy Regularni Laterańscy