1. W dzisiejszą niedzielę ofiarami do puszek wspieramy Dzieło Pomocy Misyjnej „Ad Gentes”.
2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 dla dzieci a o godz. 17.30 dla dorosłych.

3. Od V Niedzieli Wielkiego Postu do Niedzieli Palmowej przeżywać będziemy Misje Święte. Prosimy o modlitwę o dobre owoce Misji.
4. Przed Kościołem możemy nabywać świece wielkanocne Caritas w cenie 15 zł. W tym roku ofiary przeznaczone są na dzieci w Rwandzie.
5. W piątek 13 marca przeżywać będziemy VII rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Papieża Franciszka. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za Biskupa Rzymu.
6. W naszej świątyni ustawiony jest nowy zamykany konfesjonał. Dziękujemy anonimowemu ofiarodawcy za ten wielki dar. Jednocześnie informujemy, że do renowacji został oddany krzyż i lichtarze z ołtarza głównego.
7. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności: + Roman Walasik. Wieczny odpoczynek…
8. Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.