1. Przeżywamy dzisiaj VI niedzielę w roku liturgicznym. Serdecznie dziękujemy za ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszego Kościoła.

2. W najbliższy czwartek 20 lutego, po wieczornej Mszy Świętej, w salkach parafialnych odbędzie się spotkanie z zelatorami Żywego Różańca
3. W przyszłą sobotę przeżywać będziemy Święto Katedry św. Piotra. Nawiedzając Kościół Katedralny możemy uzyskać w tym dniu odpust zupełny.
4. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku na godzinę 15.00. Zapraszamy również na spotkania wspólnoty Effatha w każdą środę po wieczornej Mszy św.
5. W naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Warszawy na beatyfikację Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Odbędzie się ona w dniach od 5 – 7 czerwca 2020. Koszt pielgrzymki wynosi 400 zł. Zapisy u ks. Łukasza i Pani Marioli Różańskiej.
6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Józefa Lesiaka. Wieczny odpoczynek…
7.Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.