1. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów i mieszkań. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwość i składane ofiary. Serdecznie Bóg zapłać kierujemy w stronę tych, którzy nas podwozili. Jeśli ktoś z różnych przyczyn nie przyjął kolędy, można zgłaszać w zakrystii chęć przyjęcia kapłana.

2. W najbliższą sobotę o godzinie 17.00, w kancelarii parafialnej, odbędzie się katecheza przed Chrztem. Zachęcamy, aby nadawać dzieciom imiona świętych.
W ten sposób ofiarowujemy dziecku opiekuna i patrona.
3. W najbliższy piątek odwiedzimy chorych z Komunią św.
4. Od przyszłego tygodnia rozpoczynamy wystawienia Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Odbywają się one od poniedziałku do piątku
o godz. 15.00.
5. Spotkania wspólnoty Effatha rozpoczniemy w środę, po zakończonych feriach zimowych.
6. Pomódlmy się za zmarłych. Wieczny odpoczynek…
7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa. Dzieciom i nauczycielom życzymy bezpiecznych ferii. Nie zapominajmy w tym czasie o Panu Bogu.

Kanonicy Regularni Laterańscy