1. Przeżywamy czas rekolekcji adwentowych. W tym roku prowadzi je ks. generał Stanisław Rosponek. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Dokładny program rekolekcji umieszczony jest w gablocie i wyłożony na stoliku pod chórem. W trakcie, rekolekcji w poniedziałek i wtorek możemy skorzystać ze Spowiedzi od godz. 9.30 i 17.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi, gdyż księża z naszego kościoła będą spowiadać w innych parafiach naszego dekanatu.

2. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kapłanami seniorami. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
3. W piątek 20 grudnia odwiedzimy chorych, którzy nie są zapisani na I piątki miesiąca z przedświąteczną spowiedzią św.: od godz. 8:00. Zapisy w zakrystii
i w kancelarii.
4. SPOTKANIA OPŁATKOWE: dla Żywego Różańca oraz Apostolatu Maryjnego dziś o godz. 15:00; wspólnoty Effatha w sali na plebanii w środę 18 grudnia po wieczornej Mszy św. dla scholi, ministrantów i ich rodziców w niedzielę 22 grudnia o godz. 16.00 w szkole podstawowej nr 1 w Drezdenku.
5. Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia organizuje pielgrzymkę do Lourdes w dniach 14-18.06.2020. Informacje i zapisy u ks. Stanisława Nalbacha
(tel. 504 260 414)
6. Po każdej Mszy św. zachęcamy do nabywania pierników przygotowanych przez naszą scholę. Ofiary przeznaczone są na duszpasterstwo dzieci z naszej parafii.
7. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności śp.: + Teresę Stóżek; + Zbigniewa Margal;. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…
8. Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz głębokich przeżyć duchowych
w czasie rekolekcji adwentowych.