1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na WSD w Paradyżu.

2. Za tydzień rozpoczyna się Adwent - czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Msza św. Roratnia sprawowana jest codziennie o godz. 18.00. Roraty dla dzieci w poniedziałki i piątki o godz. 16.30. Zachęcamy, aby na Roraty przychodzić z lampionami.
3. We środę 27 listopada Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego i spotkanie w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
4. Jak co roku Diecezjalna Caritas rozprowadza świece w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”. Świece będzie można nabywać od I Niedzieli Adwentu. Duża świeca kosztuje 13 zł a mała 6 zł.
5. W przedsionku Kościoła wolontariusze rozprowadzają cegiełki na Korony Matki Bożej Paradyskiej.
6. Serdecznie zapraszamy na Msze św. imieninową ks. Proboszcza Zdzisława Palusa CRL, która zostanie odprawiona w najbliższy czwartek 28 listopada o godz. 18:00.
7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatków. Pragniemy szczególnie podziękować Strażakom z Drezdenka za pomoc przy malowaniu dachu kościoła i wieży Kościoła MB Różańcowej.
8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Eugenię Pucek Polećmy ją miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w nowym tygodniu.