O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

1.      22 listopada – w czwartek – św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej i chórów. Na Mszy św. o godz. 18.00 – modlić się będziemy w int. naszego organisty p. Witolda Bonifaciuka, oraz wszystkich którzy śpiewem chwalą Pana Boga.

2.      25 listopada - w przyszłą niedzielę - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, kończąca rok liturgiczny w Kościele. Taca na WSD w Paradyżu. Również za tydzień zbierać będziemy ofiary do puszek na odbudowę spalonej katedry w Gorzowie.

3.      Również w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 11:30 z okazji Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zachęcamy dzieci, aby przyniosły własnoręcznie przygotowane flagi z Panem Jezusem i korony, które będą naszym znakiem, że Jezus jest Królem naszego życia. Odbędzie się też KIERMASZ ręcznie robionych ozdób świątecznych, z których dochód zostanie przeznaczony na duszpasterstwo dzieci z naszej parafii.

4.      Od najbliższego tygodnia wejście na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu będzie się odbywać drzwiami pod wierzą od strony zakrystii. Pozostałe drzwi będą zamknięte.

5.      Br. Andrzej roznosi w naszej parafii pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Za wszelkie ofiary składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy.

6.      Przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.30 - wypominki za zmarłych.

7.      Pragniemy poinformować, że ukazał się nowy tomik wierszy ks. Jerzego Hajdugi, który będzie można nabyć na wieczorze autorskim w Bibliotece w Drezdenku we wtorek 20 listopada                     o godz. 18:00. Szczegóły na plakatach i w internecie.

8.      Już dziś serdecznie zapraszamy na Msze św. imieninową ks. Proboszcza Zdzisława Palusa, która zostanie odprawiona w środę 28 listopada o godz. 18:00.

9.      W sobotę, 1 grudnia – odbędzie się III edycja Turnieju Mikołajkowego dla ministrantów w piłkę nożną. Zachęcamy również wszystkie dzieci i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsze święta”. Szczegóły na plakatach.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii oraz z okazji „wypominek”.

11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Marek Walenciukiewicz, Maria Jaworowska, Irena Milka. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek

12. Parafianom i Gościom życzymy spokojnej i pogodnej z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa i Bożych łask w rozpoczętym tygodniu.