O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

1. Dziś XIII Niedziela zwykła. W naszej parafii serdecznie witamy ks. Jana Lange CRL i życzmy Bożych łask w pracy duszpasterskiej.

2. 3 lipca – w wtorek – święto św. Tomasza Apostoła.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca.

4. 6 lipca – w piątek - o godz. 19.00 odbędzie się ostatni już koncert w ramach XXIII edycji Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Serdecznie zapraszamy.

5. Pragniemy jako wspólnota parafialna włączyć się w pomoc dla mieszkanki naszej parafii. Dlatego też w przyszłą niedzielę 8 lipca – o godz. 18:00 – zostanie odprawiona Msza św. – w int. chorej na nowotwór złośliwy Moniki Pikć. Również za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Drezdenku będzie zbierał ofiary do puszek na leczenie Moniki. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zapraszamy również na „Festyn charytatywny dla Moniki”, który odbędzie się w piątek 6 lipca od godz. 15:00 na stadionie miejskim w Drezdenku połączony z koncertami i licznymi atrakcjami, oraz na „Kawiarenkę pod Aniołem”, która odbędzie się na Placu Kościelnym w niedzielę 8 lipca od godz. 12:30.

6. Spowiedź w czasie wakacji 15 min przed Mszą św. poranną i wieczorną.

7. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia - kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki od godz. 10.00 – 12.00 i od 15.00 – 17.00.

8. Rozpoczął się czas urlopów i wakacyjnego wypoczynku. Pamiętajmy w tym czasie o niedzielnej Eucharystii. Niech rodzice i starsi będą przykładem dla swoich dzieci prawdziwie chrześcijańskiego życia i modlitwy.

9. Przyjaciele Paradyża zapraszają do wspólnej modlitwy w czwartek 5 lipca o godz. 17:00, by przed Najświętszym Sakramentem podziękować Bogu za każdego powołanego i prosić o nowe powołania.

10. Dziękujemy za modlitwę i ofiary złożone na potrzeby kościoła i naszej parafii.

11. Do nabycia jest nowy nr Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz pisma naszych kleryków Cor Unum. Zachęcamy do lektury.

12. W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności: + Eleonorę Śmiechowską. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …

Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.