O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

1. W przyszłą niedzielę 17 czerwca o godz. 10:00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za posługę w naszej parafii ks. Dariusza Kaczyńskiego. W czasie ostatniej kapituły prowincjalnej ks. proboszcz został wybrany Wizytatorem naszego zakonu. Chciejmy w ten sposób podziękować ks. proboszczowi, za pracę w naszej parafii.
2. Dziś po mszach św. zbierane są ofiary do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.
3. W dniach 15 – 16 czerwca w Rokitnie odbędzie się Diecezjalny Dzień Młodzieży.

4. W sobotę 23 czerwca organizowany jest wyjazd na Diecezjalny Dzień Skupienia Apostolatu Maryjnego w Gościkowie – Paradyżu. Wyjazd o godz. 8:30 powrót o godz. 15:00. Zapisy i szczegóły u Pani Marioli Różańskiej
5. Dziękujemy za modlitwę oraz ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby parafii i kościoła.

6. W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności:+ Jan Koza, Kazimierz Gławdel, Rozalia Dajnowicz Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …
7. Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego i obfitości Bożych łask w rozpoczętym nowym tygodniu.