O G Ł O S Z E N I A P A R A F I A L N E

Przeżywamy IX niedzielę zwykłą w liturgicznym roku Kościoła. Dziś po każdej mszy wspieramy ofiarami do puszek budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
7 czerwca – w czwartek - zakończenie oktawy Bożego Ciała.

o godz. 17.00 – Grupa Przyjaciół Paradyża – zaprasza do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu w int. powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
o godz. 17.30 – Nabożeństwo Czerwcowe z procesją wokół Kościoła i poświęcenie wianków.
8 czerwca – w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
o godz. 19.00 - zapraszamy na rozpoczęcie kolejnej Edycji Festiwalu Organowego w naszym kościele.
9 czerwca – w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
10 czerwca – w przyszłą niedzielę – zbiórka ofiar do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
Przy ołtarzu MBNP są wystawione kapliczki konkursowe zrobione przez uczniów klasy 7 ze SP2 w Drezdenku.
Dziękujemy za modlitwę oraz ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby parafii i kościoła.
W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności: + Włodzimierza Sobota. Polećmy go Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …
Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego i obfitości Bożych łask w rozpoczętym nowym tygodniu.