O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszym kościele: GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.00 z wystawieniem Najśw. Sakramentu i kazaniem pasyjnym. W piątek DROGA KRZYŻOWA o godz. 17.30.

Za tydzień 25 lutego w niedzielę przeżywać będziemy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym dniu ofiarami do puszek wspieramy misjonarzy i ich posługę ewangelizacyjną, charytatywną, medyczną i edukacyjną.

Informujemy, że KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w ramach przygotowania się do Sakramentu Małżeństwa w naszej parafii odbędzie się w dniach od 20 – 22 kwietnia 2018. Rozpoczęcie w piątek 20 kwietnia o godz. 19.00. Koszt 50 zł. od osoby, zapisy przed rozpoczęciem.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Helenę Jandy, + Stanisława Krzyżanowskiego i + Daniela Niedźwieckiego. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i kościoła, życząc Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli. Niech błogosławieństwo Chrystusa umacnia nas w dobrych postanowieniach wielkopostnych.