O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

Przeżywamy 5 Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na rzecz hospicjów znajdujących się na terenie naszej diecezji.

W sobotę - 10 lutego - przypada już 78. rocznica zsyłki Polaków na Sybir. W tym dniu naszą modlitwą obejmujemy wszystkie ofiary sowieckiej agresji masowych zsyłek Polaków na Sybir.

W niedzielę - 11 lutego - WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z LOURDES. Tego dnia obchodzony jest XXVI Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 10.00 w intencji chorych i w kaplicy szpitalnej o godz. 11:00. Prosimy o pomoc w dotarciu na liturgię osobom chorym, w podeszłym wieku i niepełnosprawnym.

Ksiądz Jerzy Hajduga zaprasza na premierę swojego tomiku wierszy do Biblioteki w Drezdenku w piątek 9 lutego o godz. 18:00. Więcej informacji na plakatach i w Internecie.

Składamy podziękowanie za dar modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Zofię Polak, + Halinę Milczarek, + Zdzisława Grzymałowskiego

Wszystkim uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.