O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T  E R S K I E

W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Dodatkowa Msza św. o godz. 10.00. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzony jest również Dzień Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

W sobotę 3 lutego - wspomnienie św. Błażeja, patrona chorób gardła. Po Mszy św. o godz. 18.00 - obrzęd błogosławieństwa świecami św. Błażeja.

W niedzielę 4.02 swoje imieniny obchodzi nasz brat zakonny Andrzej Raczko CRL. Msza św. w   intencji solenizanta o godz. 8.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny wcześniej przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych z Komunią św. w pierwszy piątek miesiąca od godz. 8.00. Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 18:00. Kancelaria Parafialna w I piątek będzie nieczynna

Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiarność i modlitwę dla ciężko chorej na nowotwór Izabeli Czoszyk. W zeszłą niedzielę zebrano do puszek 5 070 zł. Za dar serca serdecznie dziękujemy.

Pragniemy  podziękować tym wszystkim, którzy zdecydowali się włączyć w akcję Rodzina rodzinie. Dzięki waszej ofiarności  pomocą zostaną otoczone 3 syryjskie rodziny. Akcja pomocy rozpocznie się w lutym.

Informujemy, że dnia 15.02 od godziny 15:00 do 16:00 będzie można bezpłatnie skorzystać z badań wady wzroku. Badanie odbędzie się na hali sportowej w Drezdenku.

W czwartek ze względu na sprzątanie kościoła nie będzie adoracji.

W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności: Pole Piechowską, Halinę Ciebielską…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wielu łask i błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym nowym tygodniu.