O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

Za tydzień, po Mszy św. o godz. 11.30, poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji obchodzonego w 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych (Prośba do wszystkich kierowców, którzy chcą skorzystać z tego poświęcenia, aby ustawili pojazdy wzdłuż ulic: Pomorskiej, Szkolnej i Placu Kościelnego).

W czwartek 27 lipca o godz. 18:00 msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego.

W piątek 28 lipca wyruszy autokarowa pielgrzymka do Częstochowy, Krynicy i Łagiewnik. Wyjazd o godz. 6:30 przy plebanii.

Dnia 5 sierpnia organizowany  jest wyjazd na Czuwanie Fatimskie do Rokitna. Wyjazd o godz. 16:30 sprzed plebanii. Zapisy u Pani Mirosławy Andrzejkowicz.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej - do nabycia są tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii w ubiegłym tygodniu.

Z naszej rodziny parafialnej w tym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności: + Zbigniewa Swaczyńskiego, Jadwigę Wajda. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek

Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli przeżytej w gronie rodzinnym oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

Kanonicy Regularni Laterańscy