O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

W zakrystii i kancelarii parafialnej są do nabycia cegiełki, z których dochód zostanie przekazany na odbudowę Gorzowskiej Katedry.

Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do udziału w 306 Pieszej Pielgrzymce Akademickich Grup 17-tych na Jasną Górę i do pielgrzymowania w grupie kanonickiej. Wszystkie szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem.

Zachęcamy do udziału w XXII Letnich Spotkaniach Kameralnych, które odbędą się w lipcu i sierpniu w Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Szczegóły na plakatach.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej - do nabycia są tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

Z naszej rodziny parafialnej w tym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności: + Martę Drążek

Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli przeżytej w gronie rodzinnym oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

Kanonicy Regularni Laterańscy